Quantcast
تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن – پایگاه خبری خرد و کلان
دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
خانه » بانک » تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن

تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن

معاون امور بانکی موسسه اعتباری ثامن از تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن با توجه به چارچوب اقدامات اجرایی و تلاش‌های مطالعاتی و سیاست‌گذاری داخلی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، عیسی قهرمان چابک در جمع کارکنان خوزستان با اشاره به اهمیت بحث مطالبات افزود: برای حل مشکل معوقات باید کمیته‌های استانی با برگزاری منظم جلسات خود بدهی‌های معوق را تا حصول نتیجه پیگیری و وصول کنند.
قهرمانی افزایش سهم ثامن از بازار پولی و مالی را با توجه به حضور نیروهای جوان، متخصص و زبده ثامن دور از دسترس ندانست و گفت:بی شک مشتری مداری، بینش و استراتژی مناسب مدیریتی و انسجام بین مدیران ارشد و بدنه ثامن ، ارتقای جایگاه ثامن در نظام بانکی به‌راحتی امکان‌پذیر است.
وی وصول مطالبات و جذب منابع را موجب کاهش ریسک نقدینگی و اعتباری دانست و از روسای شعب خواست به شکل جدی با تشکیل تیم‌های مطالباتی آمار مطالبات را کاهش دهند.
محمدعلی عسگری مدیر امور شعب ناحیه چهار در این بازدید و در جمع کارکنان با تشکر از تلاش همکاران گفت: عدم توجه به شایعات خصوصاً در فضای مجازی ، پول گذاری خودپردازها، جذب منابع جدید و برخورد مناسب با مشتریان از اهمیت بالای برخوردار است.
عسگری با تأکید بر حرکت تیمی برای وصول مطالبات از روسای شعب خواست با دعوت مشتریان و مذاکره برابر دستورالعمل‌های موجود همراهی لازم با مشتری را به‌منظور وصول معوقات در دستور کار قرار دهید.

* کد خبر: 6914

این را نیز بررسی کنید

چرا بانک ملی ایران به حوزه تسهیلات مسکن ورود کرد؟

بانک ملی ایران در راستای کمک به رونق بازار مسکن، طرح تسهیلات ویژه مسکن را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *