Quantcast
تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن – پایگاه خبری خرد و کلان
شنبه , ۵ خرداد ۱۳۹۷
خانه » بانک » تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن

تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن

معاون امور بانکی موسسه اعتباری ثامن از تبیین و تدوین راهبرد عملیاتی ثامن با توجه به چارچوب اقدامات اجرایی و تلاش‌های مطالعاتی و سیاست‌گذاری داخلی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، عیسی قهرمان چابک در جمع کارکنان خوزستان با اشاره به اهمیت بحث مطالبات افزود: برای حل مشکل معوقات باید کمیته‌های استانی با برگزاری منظم جلسات خود بدهی‌های معوق را تا حصول نتیجه پیگیری و وصول کنند.
قهرمانی افزایش سهم ثامن از بازار پولی و مالی را با توجه به حضور نیروهای جوان، متخصص و زبده ثامن دور از دسترس ندانست و گفت:بی شک مشتری مداری، بینش و استراتژی مناسب مدیریتی و انسجام بین مدیران ارشد و بدنه ثامن ، ارتقای جایگاه ثامن در نظام بانکی به‌راحتی امکان‌پذیر است.
وی وصول مطالبات و جذب منابع را موجب کاهش ریسک نقدینگی و اعتباری دانست و از روسای شعب خواست به شکل جدی با تشکیل تیم‌های مطالباتی آمار مطالبات را کاهش دهند.
محمدعلی عسگری مدیر امور شعب ناحیه چهار در این بازدید و در جمع کارکنان با تشکر از تلاش همکاران گفت: عدم توجه به شایعات خصوصاً در فضای مجازی ، پول گذاری خودپردازها، جذب منابع جدید و برخورد مناسب با مشتریان از اهمیت بالای برخوردار است.
عسگری با تأکید بر حرکت تیمی برای وصول مطالبات از روسای شعب خواست با دعوت مشتریان و مذاکره برابر دستورالعمل‌های موجود همراهی لازم با مشتری را به‌منظور وصول معوقات در دستور کار قرار دهید.

* کد خبر: 6914

این را نیز بررسی کنید

اطلاعیه شماره ۱۱ بانک آینده درباره «افضل توس»

متعاقب مصوبه شورای محترم پول و اعتبار و ابلاغ بانک محترم مرکزی ج.ا.ایران مبنی بر …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *