Quantcast
پرداخت سود قطعی ۲۴درصدی به بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری در بیمه ملت – پایگاه خبری خرد و کلان
دوشنبه , ۲ بهمن ۱۳۹۶
خانه » بیمه » پرداخت سود قطعی ۲۴درصدی به بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری در بیمه ملت

پرداخت سود قطعی ۲۴درصدی به بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری در بیمه ملت

شرکت بیمه‌ملت طی جلسه‌ای در روز یکشنبه ۵ شهریور۹۶ با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران این شرکت، نرخ سود قطعی مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی بیمه ملت را اعلام کرد. شرکت بیمه‌ملت از معدود شرکت‌هایی است که در سال‌های اخیر همواره بالاترین نرخ قطعی سود مشارکت در منافع بیمه‌های زندگی و سرمایه‌گذاری را به خود اختصاص داده است.
به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان، دکتر علیرضا ابراهیم‌پور با تاکید بر آیین‌نامه ۶۸ شورای عالی بیمه گفت: این شرکت در سال مالی نود و پنج، ۲۴ درصد سود قطعی به بیمه‌گزاران بیمه زندگی در بیمه ملت پرداخت می‌کند.
وی در توضیح این امر افزود: محاسبات انجام شده در خصوص سود حاصل از عملکرد بیمه‌های زندگی بیمه‌ملت، بیان‌گر آن است که این شرکت به اندوخته بیمه‌گزاران بیمه‌های عمر خود برای سال ۱۳۹۵ معادل ۲۴ درصد سود قطعی پرداخت خواهد کرد. این در صورتی است که در سال ۹۵ سود تضمینی بیمه‌های زندگی در صنعت بیمه، حداکثر ۱۸ و ۱۶ درصد تعیین شده بود.
مدیرعامل بیمه ملت با اعلام نرخ قطعی سود مشارکت در منافع حاصل از سرمایه‌گذاری در سال ۹۵ افزود: در سال‌های ۹۱ تا ۹۴، بیمه ملت به صورت میانگین، ۲۵٫۵۶ درصد سود مشارکت در منافع برای بیمه‌گزاران زندگی خود محاسبه و پرداخت کرد و در سال ۹۲ نیز با پرداخت ۳۰٫۷۵ درصد، بالاترین سود مشارکت در منافع را در صنعت بیمه محقق کرد.

* کد خبر: 6839

این را نیز بررسی کنید

عزم جدی بیمه مرکزی برای توسعه بیمه های زندگی 

صبح امروز، دکتر عبدالناصر همتی در مراسم افتتاحیه همایش بیمه های عمر و تامین آتیه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *